Oracle Arrow Oracle Partnernerwork

Cloud Survey

Drodzy partnerzy biznesowi,


tak samo jak miłośnicy sportu mają radość
z odbywających igrzysk olimpijskich,
tak i my mamy przyjemność ze współpracy z wami.


By jak najlepiej spełniać wasze wymogi i potrzeby,
chcemy poprosić o wypełnienie krótkiego kwestionariusza.


Krótki kwestionariusz można znaleźć TUTAJ!


Jako podziękowanie za poświęcony czas i zaufanie, chcielibyśmy pierwszym 140, którzy wypełnią nasz kwestionariusz, przesłać stylowy prezent w postaci bransoletki fitness..


W imieniu spółki Oracle, dziękujemy za udział i cieszymy się na przyszłą współpracę.

Barbara Zubrycka

OD Prime Sales Representative

barbara.zubrycka@oracle.com

Oracle Poland

Aleksandra Cyborowska

OD Prime Sales Representative

aleksandra.cyborowska@oracle.com

Oracle Poland

Tomasz Kolaczek

OD Prime Sales Representative

tomasz.kolaczek@oracle.com

Oracle Poland

Beata Nieznanska

OD Prime Sales Representative

beata.nieznanska@oracle.com

Oracle Poland

Bartosz Sokolowski

OD Prime Sales Representative

bartosz.sokolowski@oracle.com

Oracle Poland

Bartosz Wroblewski

OD Prime Sales Representative

bartosz.wroblewski@oracle.com

Oracle Poland

Grzegorz Dobiesz

OD Prime Sales Representative

grzegorz.dobiesz@oracle.com

Oracle Poland